+48 732 082 809 ul. Fabryczna 29/3, 61-512 Poznań
menu

Podczas tworzenia miejsc przyjaznym osobom uzależnionym chcącym wyjść z choroby alkoholowej, misją i wizją naszego gabinetu w Poznaniu było zaoferowanie profesjonalnej opieki medycznej na najwyższym poziomie w celu poprawienia jakości życia naszych przyszłych Pacjentów. Z biegiem lat, poprzez obcowanie z osobami uzależnionymi zdobywaliśmy praktykę prowadzenia gabinetów leczenia alkoholizmu. Stałe zainteresowanie stanem naszych Pacjentów sprawiło, że staliśmy się jednym z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

Nasza placówka w Poznaniu jest przyjaznym miejscem dla każdej osoby z problemami alkoholowymi. U nas Pacjent uzyskuje zrozumienie, a także wsparcie medyczne lekarzy i innych osób ze świata medycznego, którzy znają i potrafią odpowiednio reagować na potrzeby oraz wątpliwości osób uzależnionych. Nasi pracownicy przed rozpoczęciem leczenia zawsze na wstępie rozmawiają ze swoimi Pacjentami, diagnozując ich indywidualne potrzeby, stan zdrowia oraz możliwości. W ten sposób decydując się na nasze usługi, masz gwarancję satysfakcji – jesteś w odpowiednich rękach specjalistów.

Szkoda zdrowia i czasu na wahania i wątpliwości – rozpocznij leczenie swojej choroby pod okiem najlepszych specjalistów w Poznaniu. Masz możliwość odbycia odtruwania alkoholowego, a także poddanie się zabiegowi implantacji Esperalu w znieczuleniu miejscowym (popularnie nazywane zaszyciem alkoholowym).

Chcesz odzyskać kontrolę nad swoimi czynami, myślami i nad całym życiem? Zgłoś się do nas!