+48 732 082 809 ul. Fabryczna 29/3, 61-512 Poznań
menu

Wszywka Alkoholowa Esperal Puszczykowo - Koło

Co to jest esperal?

Esperal to nazwa leku, który stosowany jest do walki z chorobą alkoholową. Esperal Puszczykowo ma całkiem długą historię i z pewnością jest sprawdzoną metodą stosowaną od wielu lat. W naszej klinice stosowane są tylko sprawdzone i bezpieczne metody leczenia. Esperal wykazuje silne działanie w połączeniu z alkoholem etylowym, dlatego świetnie nadaje się do wspierania alkoholików w utrzymywaniu trzeźwości.

Esperal to środek farmakologiczny, który działa w sposób awersyjny na psychikę. Osoba z wszywką alkoholową odczuwa ciągły strach wywołany niebezpiecznymi skutkami ubocznymi, który zatrzymuje głód alkoholowy. Lęk działa na każdą osobę, której zależy na zdrowiu, a przede wszystkim życiu. Osoby z zaburzeniami psychicznymi mogą mieć problem z zachowaniem abstynencji nawet z wszywką alkoholową. Z tego względu esperal Koło posiada najwyższą skuteczność, gdy kontynuowana jest terapia uzależnień.

Wszywka alkoholowa Pusczykowo - nie może być stosowana z alkoholem, z powodu zahamowania enzymu, który odpowiada za przemianę alkoholu w organizmie. Alkohol, który nie może być zneutralizowany przez wątrobę zalega w organizmie, uwalniając wszystkie szkodliwe toksyny i powoduje nieprzyjemne dolegliwości. Przez cały okres leczenia należy pozbyć się wszystkich substancji bądź produktów spożywczych, które mają w składzie jakąkolwiek ilość alkoholu. Analizie muszą zostać poddane nawet najmniej podejrzane produkty, np. czekoladki. Niezastosowanie się do zaleceń może skutkować w najgorszym przypadku nawet śmiercią pacjenta. W wyniku takiej interakcji może dojść do zatrzymania akcji serca bądź marskości wątroby. Najczęściej zgłaszane objawy to: wymioty, nudności, bóle i zawroty głowy, przyspieszona akcja serca, obniżone ciśnienie tętnicze krwi, drgawki, zaczerwienienie twarzy oraz silna potliwość.

Kiedy można spożyć alkohol po zabiegu wszywki alkoholowej?

Działanie esperalu oceniane jest na około 8 do 10 miesięcy. Niektóre osoby mogą cieszyć się działaniem leku nawet rok czasu. Indywidualne cechy każdej osoby warunkują czas, przez który wszywka alkoholowa Koło działa. Esperal Koło uwalnia się do krwioobiegu od razu po wszyciu. Zatem alkoholu nie można spożywać od razu po wyjściu z gabinetu zabiegowego. Już w przeciągu 10 minut po zażyciu alkoholu mogą pojawić się nieprzyjemne dolegliwości.

Od alkoholu należy się powstrzymać przez cały okres leczenia. Aby sprawdzić, czy dany lek jeszcze działa można zgłosić się do specjalisty. Pacjenci bardzo często kontynuują leczenie, ponieważ poczuli w pewnym sensie wygodę podczas stosowania wszywki alkoholowej. Gdy lek przestaje działać możemy od razu przeprowadzić zabieg ponownie, ponieważ esperal nie wykazuje żadnych groźnych powikłań.

Pacjenci musza być zdecydowani na zabieg, aby nie trzeba było usuwać leku w trakcie trwania kuracji. Esperal wszywany jest na takiej głębokości, aby pacjenci nie byli w stanie samodzielnie pozbyć się leku.

Komfort podczas zabiegu implantacji wszywki alkoholowej.

Zabieg wszycia esperalu nie jest bolesny. Pacjenci otrzymują znieczulenie miejscowe, aby komfortowo czuli się podczas całego procesu. Wszystko trwa krótko, zatem pacjenci spędzają niewielką ilość czasu w naszej klinice. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz profesjonalną opiekę, ponieważ każdy zabieg jest poważny. Pacjenci czują się swobodnie z myślą, że zabieg jest przeprowadzany w najmniej widocznym miejscu. Staramy się dbać o Waszą dyskrecję oraz anonimowość. Posiadanie wszywki alkoholowej stanowi dla niektórych powód do wstydu. Chirurg umieszcza wszywkę alkoholową zwykle na pośladkach lub pod łopatkami. Umieszczona od razu zaczyna działać.

Po zabiegu pacjenci nie mają wielu przeciwskazań. Ze względu na założone szwy należy się mniejszy wysiłek fizyczny oraz zainteresowanie raną. Dbanie o miejsce zabiegowe pozwoli uniknąć niechcianych blizn. Po około tygodniu nie ma śladów po ranie i można cieszyć się efektem.

Kto powinien skorzystać z wszywki alkoholowej?

Wszywka alkoholowa Pusczykowo - jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują hamulców podczas terapii alkoholowej. Dzięki działaniu leku rodzina oraz sam uzależniony mogą trochę odetchnąć od ciągłego głodu alkoholowego. Bardzo ważne jest, aby znaleźć trochę odpoczynku od tego całego problemu, który powoduje uzależnienie. Ponadto, ogromnym plusem wszywki alkoholowej jest jej długotrwałe działanie, które umożliwia cieszenie się z efektów przez kilka miesięcy.

Każdy kto jest gotowy na długotrwałą abstynencję może przyjść na zabieg. Najlepiej, jeżeli jest to metoda wspomagająca leczenie na terapii antyalkoholowej, ponieważ osiągany efekt jest wtedy znacznie większy. Każdy, kto potrzebuje odpoczynku od alkoholu, ale boi się, że nie będzie samodzielnie w stanie się powstrzymać, jest mile widziany na zabiegu.

Bezpieczeństwo wszywki alkoholowej.

Nasi lekarze nie przeprowadzają niesprawdzonych zabiegów, które mogą zagrażać zdrowiu pacjentów. Wszystko w naszej klinice jest oryginalne i przetestowane. Esperal nie wykazuje niebezpiecznego działania oraz nie wchodzi w interakcje z innymi lekami. Jest w pełni bezpieczny, o ile pacjent trzyma się jednej najważniejszej zasady – niespożywania alkoholu przez cały okres działania leku. Poza tym wykonanie zabiegu przez specjalistów, którzy są do tego uprawnieni jest w pełni bezpieczne. Klinika posiada specjalne gabinety, które zostały przystosowane i wysterylizowane, aby można było przeprowadzić zabieg. Nasi lekarze posiadają odpowiednie kwalifikacje, które czynią ich umiejętności bezpiecznymi.

W każdym przypadku dokładnie analizujemy dany przypadek. Zanim przystąpimy do zabiegu musimy przeanalizować stan zdrowia pacjenta. Zbieramy potrzebne informacje na konsultacji wstępnej, aby dobrać skuteczną dawkę leku. Podchodzimy poważnie do procesu diagnozy, ponieważ w grę wchodzi Wasze zdrowie. Możecie zatem liczyć na pełen profesjonalizm.

Czy esperal może zastąpić odwyk?

Nie istnieje żadna farmakoterapia, która w pełni leczyłaby uzależnienie od alkoholu. Tabletki nie mają takiej siły oraz nie dodają motywacji. Alkoholizm jest problemem natury psychicznej. Wszywka alkoholowa Koło - wykazuje zatem wysoką skuteczność, gdy dana osoba przeszła już bądź jest w trakcie terapii, na której rozwiązywane są wszystkie problemy. Inaczej nie jest gotowa na zmierzenie się z tego typu rozwiązaniami, ponieważ w momencie zaprzestania działania leku choroba może nawrócić. Odwyk powinien być pierwszorzędową czynnością, którą wykonujemy po zdiagnozowaniu alkoholizmu. Z uzależnieniem od alkoholu trzeba walczyć na wszystkie możliwe sposoby. Dzisiejsze czasy pomogły zwiększyć metody leczenia oraz usprawniły znacznie poziom życia uzależnionych od alkoholu. Jest wiele miejsc, które stara się pomagać alkoholikom.

Domowa ochrona w formie wszywki alkoholowej jest równie docenianą metodą. Wracając do domu po terapii warto mieć jakąś ochronę, która będzie zwalczała każdą chęć oraz pokusę sięgnięcia po alkohol. Jako dopełnienie terapii uzależnień esperal sprawdza się doskonale. Warto wypróbować na własnym przypadku, aby zaznać przymusowego, długotrwałego odpoczynku od napoi alkoholowych.