+48 732 082 809 ul. Fabryczna 29/3, 61-512 Poznań
menu

Cennik

Ceny w naszych gabinetach zaczynają się już od 500 zł do 600 zł, co potraktowane jako inwestycję w odzyskanie kontroli nad swoim życiem oraz poprawienie ogólnego stanu zdrowia wydaje się być stosunkowo niewielką kwotą.

Wpływ na ostateczną cenę ma kilka czynników. Przede wszystkim nasi pracownicy robią wszystko co w ich mocy, aby zagwarantować Państwu pełen komfort podczas zabiegu. Dodatkowo, koszty rosną w momencie, kiedy lekarz decyduje o zwiększonej dawce oraz ilości tabletek z Disulfiramem, stosuje szwy rozpuszczalne lub podaje domięśniowo antybiotyk.

Korzystając z naszych usług zawsze można liczyć na fachową radę oraz optymalne rozwiązania naszych specjalistów. Troszczymy się o to, aby po zabiegu nasz Pacjent był zadowolony z efektów naszej pracy.

Pamiętaj, że choroba alkoholowa każdego dnia się pogłębia – nie zwlekaj, daj sobie szansę, pomóż sobie. Możesz skorzystać z naszej bezpłatnej infolinii, gdzie porozmawiasz z naszymi konsultantami na temat działania leku, cenniku, czy też o przebiegu leczenia uzależnienia. Pozbądź się wszelkich wątpliwości – samemu będzie Ci bardzo ciężko pokonać chorobę alkoholową, wręcz jest to niemalże niemożliwe.

Esperal z własnym lekiem

500 zł

Usługa obejmuje szczegółowy wywiad medyczny przeprowadzony przez doświadczonego lekarza chirurga.

Wszycie Państwa leku w sterylnych warunkach.

Niska, atrakcyjna cena.

Esperal z naszym lekiem

600 zł

Oryginalny lek Esperal

Usługa obejmuje szczegółowy wywiad medyczny przeprowadzony przez doświadczonego lekarza chirurga.

Wszycie Państwa leku w sterylnych warunkach.

Niska, atrakcyjna cena.

Bezpieczeństwo

Szczegółowy wywiad medyczny

oferta

Profesjonalizm

doświadczony zespół specjalistów

oferta

Higiena

sterylne warunki w gabinecie

kontakt

Koszty

atrakcyjna cena

cennik